| Type | SP-SW-Halogen lamp 250W 24V G6,35 |
| WISKA-Order no. | 22000094 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 24 V |
| Wattage | 250 W |
| Lampholder | G6,35 |
| Weight | 0,01 kg |
| Luminous flux | 9000 lm |
| Average lamp durability | 300 h |
| Tariff number | 85392192 |
| Remarks: WL 250/24 Wattage: 250W Voltage: 24V Lampholder: G 6.35 Single ended Base diameter 13,5mm Total length 55mm Luminous flux 9000 l Lifetime 300 hours |
|