Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1975 Lampholder B22d |
| WISKA-Order no. | 22000291 |
| Packing unit | 1 |
| Lampholder | B22d |
| Material | Brass |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,04 kg |
| Tariff number | 85366110 |
| Remarks: Lampholder with 2 mounting feet Material: brass 46 mm mounting hole distance suitable for: 1131, 1026, 1027, 3312, 1500, 1518/ch, 1031, 1036, 1378, 1004, 1006, 533 |
|