Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-2110 Concentric socket interior |
| WISKA-Order no. | 22000378 |
| Current | 10 A |
| Voltage | 42 V |
| Type of Voltage | DC |
| Terminals/poles | 2-pole |
| Socket insert | concentric |
| Weight | 0,09 kg |
| Tariff number | 85366990 |
| Remarks: Suitable for: 110, 1147, 105 |
|