Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | 2099 Wall bracket |
| WISKA-Order no. | 10015550 |
| Packing unit | 1 |
| Material | PBT |
| Colour | Black |
| Temp. range min | -30 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,19 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Wall bracket with cable entry and mounting kit for multipurpose fixture 2000 |
|