Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material | Stainless steel 1.4305 |
| Temp. range min | -200 °C |
| Temp. range max | 250 °C |
| Thread type | M |
| Ø Connection thread D | 63 |
| Lead | 1,5 |
| Key width SW | 70 mm |
| Collar diameter (E) | 75 mm |
| Total length TL | 6 mm |
| WISKA-Order no. | 10064195 |
| Type | ESMU 63 |
| Packing unit | 1 |
| EAN number | 4007685641951 |
| Tariff number | 73181639 |
| ETIM-Classification | EC000940 |