Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-2000 ST/q-1/DC 24V 13W |
| WISKA-Order no. | 22000288 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 24 V |
| Voltage min. (V) | 21 V |
| Voltage max. (V) | 29 V |
| Wattage | 13 W |
| Lampholder | G24 q-1 |
| Number of lampholder | 1 ST |
| Weight | 0,24 kg |
| Power supply, electronic | Low voltage 24VDC |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Baseplate with prewired lampholder G24-q1/DC and electronic ballast for DC voltage 24V for TC-D/E 13W suitable for multipurpose fixture WISKA 2000 |
|