Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1851 Rotary On-Off switch interior |
| WISKA-Order no. | 22000363 |
| Current | 16 A |
| Voltage | 380 V |
| Type of Voltage | AC |
| Type of switch | Rotary on-off switch, 3-pole |
| Weight | 0,19 kg |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: Suitable for: 3066 |
|