Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-137/150V Plug interior |
| WISKA-Order no. | 22000637 |
| Current | 16 A |
| Voltage max. (V) | 150 V |
| Type of Voltage | AC |
| plug insert | HNA |
| Norm | DIN 89320 |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Tariff number | 85366990 |
| Remarks: HNA-plug interior 16A 2-pole+E version 2 up to 150V DIN 89320 |
|