Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-2080 Structured globe clear |
| WISKA-Order no. | 22000201 |
| Packing unit | 1 |
| Material globe/diffuser | Polycarbonate |
| Globe colour | Clear |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,24 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Clear globe made of polycarbonate for multipurpose fixtures WISKA 2000 |
|