Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1852 Switch interior |
| WISKA-Order no. | 22000364 |
| Current | 16 A |
| Voltage | 380 V |
| Type of Voltage | AC |
| Type of switch | Rotary change-over switch 3-p. |
| Weight | 0,17 kg |
| Tariff number | 85363010 |
| Remarks: with off-position Suitable for: 3067 |
|