Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1853 Change-over switch interior |
| WISKA-Order no. | 22000365 |
| Current | 16 A |
| Voltage | 380 V |
| Type of Voltage | AC |
| Type of switch | Rotary change - over switch 2p |
| Weight | 0,2 kg |
| Tariff number | 85363010 |
| Remarks: without Off-position Suitable for: 2068 |
|