Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-137/250V HNA-Plug interior |
| WISKA-Order no. | 22000383 |
| Current | 16 A |
| Voltage | 250 V |
| Type of Voltage | AC |
| plug insert | HNA |
| Norm | DIN 89320 |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,06 kg |
| Tariff number | 85366990 |
| Remarks: - Version 2 Suitable for: 1142 |
|