Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1823 AR EMERGENCY-OFF |
| WISKA-Order no. | 22000542 |
| Current | 6 A |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Type of switch | Push button, 1xNC, 1xNO |
| Weight | 0,07 kg |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: Push button interior for EMERGENCY-OFF push button 722 1 closing contact 1 breaking contact 22,5mm in diameter 2-pole, 230V/AC 6A |
|